کتاب ها
مجموعه Four Cornersشامل چهار کتاب می باشد فراگیری کل دوره در سیستم آموزشی موسسه معرفت همدان ، ١٥ ترم به طول می انجامد
کتاب Vocabulary Booster شامل صدها واژه مفید و کاربردی می باشد که از لاتین و یونانی وارد انگلیسی شده اند.
FCE یک دوره نسبتا" پیشرفته و یا پس متوسطه و یکی از معتبرترین آزمونهای بین المللی زبان دانشگاه کمبریج می باشد. کسانی که دوره FCE را به پایان رسانده می توانند انگلیسی را به راحتی و با اعتماد به نفس کامل ، مکالمه و یا مکاتبه نمایند.
اولین سطح امتحان بزرگسال می باشد که در سطح پیش متوسطه یا Pre-Intermediate قرار دارد.این امتحان در سطح A 2 شورای اروپا (Council Of Europe) و سطح Entry 2 مدارک ملی بریتانیای کبیر می باشد.
دومین امتحان بین المللی دانشگاه کمبریج جهت بزرگسالان می باشد که در سطح متوسط یا Intermediate قرار دارد. این امتحان سطح B 1 شورای اروپا ( Council Of Europe ) و همچنین سطح Entry 3 مدارک ملی بریتانیای کبیر می باشد.
زبان آموزان بزرگسال پس از گذراندن دوره New Interchange وارد دوره Passages می شوند. این دوره شامل دو کتاب می باشد که هر کتاب به مدت چهار ترم تدریس می شود.
ترکیبی از نکات دستوری و دیالوگ های کاربردی است که شامل تمرین الفبا و نوشتن ، نوار و سی دی های آواز و سرود میباشد.

 


 

 Cambridge Certificate of Proficiency in English )  CPE )

CPE پیشرفته ترین و بالاترین سطح امتحانات بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می باشد که در سطح C2 یا آخرین سطح شورای اروپا (Council of Europe) و همچنین سطح ٣ یا پیشرفته ترین سطح مدارک ملی بریتانیای کبیر می باشد. CPE برای کسانی است که مهارتهای زبانی پیشرفته انگلیسی را فرا گرفته و قادرند در تمام موقعیت های ارتباطی زبان انگلیسی به خوبی ایفای نقش کنند. بر اساس آمار و اطلاعات و استانداردهای دانشگاه کمبریج سطح زبانی کسانی که موفق به اخذ مدرک CPE میشوند در حد " انگلیسی زبانان تحصیل کرده " می باشد! سالانه بیش از ٤۵٠٠٠ نفر در سراسر دنیا در این آزمون شرکت می کنند . به کلیه شرکت کنندگان در آزمون کارنامه ( Statement of Result ) و به کلیه پذیرفته شدگان مدرک بین المللی CPE از دانشگاه کمبریج اعطا میشود. زبان آموزان موسسه معرفت می توانند پس از گذراندن دوره CAE و شرکت در آزمون بین المللی آن در دوره های آمادگی CPE شرکت نموده و در نهایت در آزمون بین المللی CPE شرکت نمایند. 

 

Business English Certificate)  BEC )

 BEC  مدارک انگلیسی تجاری می باشد. اگر میخواهید درتجارت بین المللی موفق شوید انگلیسی تجاری نیاز مبرم شما می باشد. دانش انگلیسی تجاری باعث موفقیت چشمگیر شما در بازار کار چه در داخل و چه در خارج از کشور خواهد شد . این مدارک مانند سایر مدارک کمبریج از ارزش و اعتبار بالائی برخوردار بوده و اکثر کشورهای بزرگ صاحب تجارت آنها را به رسمیت میشناسند. BEC شامل سه سطح پیش متوسطه؛ ( BEC Preliminary ) ، متوسطه ( BEC Vantage ) و پیشرفته ( BEC Higher ) میباشد. سطح BEC Preliminary برابر PET ،BEC Vantage برابرFCE و سطح BEC Higher برابرCAE می باشد. سالانه بیش از ٦٠٠٠٠ نفر در سراسر جهان در این آزمون شرکت می کنند. توجه تمام مطالب فوق از بروشورهای اصلی کمبریج ESOL استخراج و ترجمه شده است.لذا آمار و اطلاعات کاملاً دقیق و قابل اعتماد می باشد . امتحانات فوق سالی سه الی چهار بار بطور همزمان در سراسر دنیا برگزار می گردد ( December , June, March ) که تاریخ مارس به علت مصادف شدن با تعطیلات نوروز ما معمولاً در ایران
برگزار نمی شود.   

 

The Certificates in English Language Skills) CELS )

مدارک مهارتهای زبان انگلیسی (CELS)، مجموعه ای از آزمونهای  مجزا  و تک مهارتیِ می باشند. این آزمونها به شما اجازه می دهند که در یک، چند ویا همه مهارتهای زبان انگلیسی (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) مورد سنجش و امتحان واقع شوید. این تست به شما این امکان را میدهد تا در آزمونهای سطوح مختلف مهارتهای گوناگون شرکت نمایید. به عنوان مثال ، اگر شما از قدرت خواندن و درک مطلب بالایی برخوردار هستید، ولی در مهارت گفتاری دچار مشکل می باشید، می توانید در آزمون سطح پیشرفته ی (Higher) مهارتِ خواندن CELS   ، آزمون سطح متوسط (Vantage) مهارت شنیداری و نوشتاری و آزمون سطح مقدماتیِِِ (Preliminary) مهارت گفتاری شرکت نمایید. یا می توانید اصلاً در آزمون مهارت گفتاری شرکت نکنید. CELS مجموعه ای از آزمون های جامع مهارت های مختلف شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن که بر مطالب واقعی و روزمره استوار است که توانایی شما را در استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های واقعی متنوع می سنجد. در ضمن CELS شامل سه سطح مختلف می باشد.
سطح پیشرفته (CELS HIGHER )
سطح متوسط ( CELS Vantage)
سطح مقدماتی ( CELS Preliminary) جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://cambridgeesol-centres.org/centres/index.do مراجعه فرمایید.

  
hamedanmarefatins.com  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به موسسه زبان معرفت همدان تعلق دارد